UT800

Varia™ UT800

Či už jazdíte po uliciach alebo v prírode, nemusíte prestať, keď slnko nesvieti. Spárujte Varia UT800 s kompatibilným počítačom Edge® so svetelným senzorom a automaticky upravuje intenzitu svojho lúča na základe rýchlosti, profilu jazdy a okolitého svetla, ktoré  sa vypína, keď sa vypnete Edge .

ikony UT800
Monitoring dynamiky výkonu

Všestranná viditeľnosť

Varia UT800 má 5 svetelných režimov, medzi ktoré patrí vysoký (800 lumenov), stredný (400 lumenov), nízky (200 lumenov), nočný blesk (100 až 300 lumenov) a denný blesk (viac ako 700 lumenov). Pri plnom výkone je viditeľný za denného svetla zo vzdialenosti viac ako 1,6 km.

MTB metriky jazdy

Svieti jasnejšie a dlhšie

Keď je UT800 spárovaný s kompatibilnými cyklistickými počítačmi Edge®, upravuje jas tak, aby poskytoval svetelný výkon až na 4 hodiny, takže môžete s istotou jazdiť.

Tréningoví partneri

Tréningoví partneri, ktorí vás nútia podať čo najlepší výkon

S vašim kompatibilným zariadením Edge môžete získať poradenstvo a ďalšiu motiváciu pomocou integrovaných aplikácií od strategických priemyselných partnerov.

Connect IQ™ Store

Connect IQ™ Store

Stiahnite si do svojho kompatibilného zariadenia Edge bezplatné dátové polia, aplikácie a widgety špecifické pre cyklistiku.

Aplikácia Garmin Connect™

Aplikácia Garmin Connect™

Nahrajte svoje aktivity a komunikujte s online komunitou, kde sa môžete spojiť a súťažiť - a dokonca zdieľať svoje víťazstvá prostredníctvom sociálnych médií.

Postavený pre najťažších konkurentov

Postavený pre najťažších konkurentov

Naše cyklistické počítače a príslušenstvo Edge obsahujú pokročilé technológie, ktoré vybrané tímy profesionálov používajú na sledovanie výkonu a zhromažďovanie údajov počas najnáročnejších pretekov na svete.

Garmin Slovensko, 2020