Varia™ RCT715

Cyklistický radar so zadným svetlom a kamerou.

POČAS JAZDY MONITORUJE PRIESTOR ZA VAMI.

Cyklo radar s kamerou a zadným svetlom nepretržite zaznamenáva vašu jazdu. Rozpozná aj vozidlá, ktoré sa približujú zozadu, a schematicky ich zobrazí na kompatibilnom zariadení Garmin vo vašom zornom poli.

ikony Varia™ RCT715

Vidím dozadu,
idem dopredu.

KAMERA

Integrovaná kamera zaznamenáva dianie za vami v rozlíšení až 1080p pri frekvencii až 30 snímok za sekundu. Môžete si tak v pokoji užívať jazdu s vedomím, že v prípade neobvyklých situácií získate ostrý obraz. 

AUTOMATICKÝ ZÁZNAM NEHODY

Táto malá kamera vám kryje chrbát. Dokáže rozpoznať nehodu a automaticky uložiť záznam tesne pred nehodou, počas nej a po nej.

APLIKÁCIA VARIA

Pomocou tejto aplikácie pre smartfóny môžete jednoducho pristupovať k záznamom, prenášať videá alebo prispôsobovať nastavenia kamery, napríklad údaje o prekrytí údajmi.

DOKONALÝ PREHĽAD

Model Varia™ RCT715 je vybavený radarom, ktorý vás vizuálne a zvukovo upozorní na blížiace sa vozidlá až do vzdialenosti 140 metrov.

NIEKOĽKO MOŽNOSTÍ PÁROVANIA

Spárujte integrovanú kameru a ovládajte ju pomocou svojho cyklistického počítača Edge®. kompatibilného smartfónu alebo vybraných hodiniek Garmin.

PODPORA ĎALŠÍCH APLIKÁCIÍ

Ak používate kompatibilný telefón, môžete radar Varia™ RCT715 prepojiť so svojimi obľúbenými aplikáciami, ako je napríklad Ride with GPS, a zobrazovať radarové upozornenia prostredníctvom zobrazenia mapy.

SKVELÁ VIDITEĽNOSŤ

Dajte o sebe vedieť aj počas dňa - motoristi vás vidia až zo vzdialenosti 1.6 km.

KOMPAKTNÝ DIZAJN

Malý, kompaktný radarový modul sa ľahko pripevní na stĺpik sedadla takmer každého bicykla. Vertikálna konštrukcia nebráni pohybu nôh a neobmedzuje vás pri jazde.

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE

Aj pri dlhších jazdách budete mať dostatok energie - batéria vydrží až 4 hodiny so zapnutým radarom a zadným svetlom v režime diaľkových alebo nočných svetiel, 5 hodín v režime tlmených svetiel a 6 hodín v režime denného svetla - vždy so zapnutou kamerou s rozlíšením 1080p.

Posuňte svoj cyklistický tréning na vyššiu úroveň.

GarminCycling
Hľadáte najlepšiu cyklistiku na Instagrame? Pozrite si @GarminCycling ešte dnes!
Garmin Connect™
Sledujte svoje štatistiky a osobné ciele v mobilnej aplikácii Garmin Connect™.

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.