RTL515

Varia™ RTL515

Vidieť a byť videný pomocou spätného radaru Varia RTL515 so zadným svetlom. Spáruje sa s vaším bicyklovým počítačom Edge® alebo kompatibilným smartfónom, aby vás upozornil na vozidlá, ktoré sa blížia zozadu do vzdialenosti 140 metrov.

ikony RTL515
Detekcia vozidla

Detekcia vozidla

Varia RVR315 cyklo-radar vám poskytuje viditeľné a zvukové výstrahy pre vozidlá blížiace sa zozadu - aj keď spomaľujú. Spárujte ho s cyklistickým počítačom Edge® alebo kompatibilným smartfónom.

Variabilné režimy

Variabilné režimy

Vďaka Varia RTL515 vás vidia šoféri pri dobrej viditeľnosti až na vzdialenosť 1600 metrov. RTL515 podporuje viacero svetelných profilov pre optimálne použitie  - napr. pri jazde v peletóne radar zníži intenzitu osvetlenia pri blikaní na približujúce sa vozidlo, tak aby ste neoslepovali svojich spolujazdcov v peletóne.

Vynikajúca viditeľnosť

Vynikajúca viditeľnosť

Varia RTL515 poskytuje oba režimy - režim blikania (65 lumenov za denného svetla / 29 lumenov v noci) aj pevné svetlo (20 lumenov) s viditeľnosťou 220 stupňov. Poskytuje dokonca blikajúce výstrahy, ktoré varujú vodičov, keď sa priblížia. Ponúka až 16 hodín výdrže batérie v blikajúcich režimoch alebo 6 hodín nepretržite.

Spojte sa s aplikáciou Varia

Spojte sa s aplikáciou Varia

Spárujte Varia RTL515 s aplikáciou Varia na vašom smartfóne. Aplikácia poskytuje grafiku, ktorá označuje polohu a rýchlosť blížiacich sa vozidiel plus zvukové a vibračné výstrahy.

Kompaktný dizajn

Kompaktný dizajn

Elegantný vertikálny dizajn umožňuje pohodlnú vôľu nôh a dá sa namontovať na väčšinu cestných, turistických a mestských bicyklov.

Tréningoví partneri

Tréningoví partneri, ktorí vás nútia podať čo najlepší výkon

S vašim kompatibilným zariadením Edge môžete získať poradenstvo a ďalšiu motiváciu pomocou integrovaných aplikácií od strategických priemyselných partnerov.

Connect IQ™ Store

Connect IQ™ Store

Stiahnite si do svojho kompatibilného zariadenia Edge bezplatné dátové polia, aplikácie a widgety špecifické pre cyklistiku.

Aplikácia Garmin Connect™

Aplikácia Garmin Connect™

Nahrajte svoje aktivity a komunikujte s online komunitou, kde sa môžete spojiť a súťažiť - a dokonca zdieľať svoje víťazstvá prostredníctvom sociálnych médií.

Postavený pre najťažších konkurentov

Postavený pre najťažších konkurentov

Naše cyklistické počítače a príslušenstvo Edge obsahujú pokročilé technológie, ktoré vybrané tímy profesionálov používajú na sledovanie výkonu a zhromažďovanie údajov počas najnáročnejších pretekov na svete.

Garmin Slovensko, 2020