RVR315

Varia™ RVR315

Cyklo-radar Varia™ RVR315 vás pri jazde upozorňuje na vozidlá približujúce sa zozadu a je aktívnym riešením pre lepšiu bezpečnosť cyklistov pri jazde na bežnej cestnej komunikáci, kde dochádza k častným nehodám spôsobených nárazom vozidla zozadu. Varia™ RVR315 dokáže zaregistrovať a upozorniť jazdca na približujúce sa vozidlá až zo vzdialenosti 140 metrov.

ikony RVR315
Detekcia vozidla

Detekcia vozidla

Varia RVR315 cyklo-radar vám poskytuje viditeľné a zvukové výstrahy pre vozidlá blížiace sa zozadu - aj keď spomaľujú. Spárujte ho s cyklistickým počítačom Edge® alebo kompatibilným smartfónom.

Spojte sa s aplikáciou Varia

Spojte sa s aplikáciou Varia

Spárujte Varia RVR315 s aplikáciou Varia na vašom smartfóne. Aplikácia poskytuje grafiku, ktorá označuje polohu a rýchlosť blížiacich sa vozidiel plus zvukové a vibračné výstrahy.

Kompaktný dizajn

Kompaktný dizajn

Elegantný vertikálny dizajn umožňuje pohodlnú vôľu nôh a dá sa namontovať na väčšinu cestných, turistických a mestských bicyklov.

Tréningoví partneri

Tréningoví partneri, ktorí vás nútia podať čo najlepší výkon

S vašim kompatibilným zariadením Edge môžete získať poradenstvo a ďalšiu motiváciu pomocou integrovaných aplikácií od strategických priemyselných partnerov.

Connect IQ™ Store

Connect IQ™ Store

Stiahnite si do svojho kompatibilného zariadenia Edge bezplatné dátové polia, aplikácie a widgety špecifické pre cyklistiku.

Aplikácia Garmin Connect™

Aplikácia Garmin Connect™

Nahrajte svoje aktivity a komunikujte s online komunitou, kde sa môžete spojiť a súťažiť - a dokonca zdieľať svoje víťazstvá prostredníctvom sociálnych médií.

Postavený pre najťažších konkurentov

Postavený pre najťažších konkurentov

Naše cyklistické počítače a príslušenstvo Edge obsahujú pokročilé technológie, ktoré vybrané tímy profesionálov používajú na sledovanie výkonu a zhromažďovanie údajov počas najnáročnejších pretekov na svete.

Garmin Slovensko, 2020